Телефони:
(044) 583-48-50
(050) 695-76-28
(097) 596-15-66

Факс:
+38(044)239-06-79

Наша адреса:
08131, Україна, Київська область, Києво - Святошинський район
с. Софіївська - Борщагівка, вул. Горького 1А

"Всі ці роки керівництво підприємства створювало і оновлювало матеріально-технічну базу, вкладав і продовжує вкладати кошти в розвиток."

Мазур Н.В., директор підприємства "ЦукорЕнергоМонтаж"

Директор 'ЦукорЕнергоМонтаж': Мазур Николай Владимирович

Мазур Микола Володимирович - директор підприємства "ЦукорЕнергоМонтаж"

Підприємство ТОВ «ЦУКОРЕНЕРГОМОНТАЖ» створено в 1990 році фахівцями виробничого об'єднання «ПІВДЕНТЕПЛОЕНЕРГОМОНТАЖ» (ВО «ЮТЕМ»), які працювали на АЕС та інших об'єктах Міністерства енергетики та електрифікації Радянського Союзу. У дев'яностих роках, в умовах складного перехідного періоду економіки України, компанія «ЦУКОРЕНЕРГОМОНТАЖ» змогла встояти і закріпитися на ринку послуг з ремонту та монтажу парових котлів на підприємствах харчової промисловості. В цей же час, фахівцями підприємства були освоєні роботи по монтажу і ремонту технологічного обладнання в цукровій та масложирової промисловості.


ЦукорЕнергоМонтаж: производственная база

З початком 2000-х років, компанія «ЦУКОРЕНЕРГОМОНТАЖ», з метою підвищення якості виконуваних робіт, приступає до будівництва власної виробничої бази. У 2005 році в с. Софіївська Борщагівка Київської обл. на ТОВ «ЦУКОРЕНЕРГОМОНТАЖ» вводиться в експлуатацію новий виробничий цех, обладнаний необхідною кількістю трубогибочні верстатів, труборізи, металообробні станки, зварювальними апаратами та іншими пристосуваннями для виготовлення елементів поверхонь нагріву парових та водогрійних котлів всіх модифікацій, котельно-допоміжного обладнання, металоконструкцій будь-якої складності.

"Надійність в реагуванні на нестандартні ситуації. Комплексне взаємодія між об'єктами виробництва! Це наша робота."