Телефони:
(044) 583-48-50
(050) 695-76-28
(097) 596-15-66

Факс:
+38(044)239-06-79

Наша адреса:
08131, Україна, Київська область, Києво - Святошинський район
с. Софіївська - Борщагівка, вул. Горького 1А
Діагностування котелень

Експлуатація котельного обладнання й достатньо часто відбувається на виробничих об'єктах, робота яких відниситься до підвіщеного рівня небезпеки. Тому так важліво проводити експертизу промислової безпекикотельных у вигляді їх технічного діагностування. Основною метою тут є повне визначення технічного стану котла, його складових частин, оцінка виробничих можливостей, а також можливих термінів роботи. Під час діагностування, ведеться контроль над станом установки, проводиться пошук і визначення місць і причин несправностей, після чого складається прогноз подальшої роботи пристрою.
Технічне діагностування котелень включає в себе перевірку всіх відповідників технічним параметрам, вимогам проектної та нормативної документації, які пред'являються до самої конструкції використаним при її виготовленні, монтажі та використанні матеріалів. Сам огляд завжди проводиться на підставі нормативних технічних документів і враховується відповідний вигляд пристрою.
Під час огляду, діагностуванню підлягають різні частини котельних установок, це і газопровід, і всі ті речі, посудини, що працюють під тиском, резервуари, котли, трубопровід. У разі, коли вся система пристрою в ході експертизи визнається справним і працездатним, при дозволених параметрах тиску і температури, воно запускається для подальшої експлуатації.

Коли і в яких випадках потрібен огляд?

Технічне діагностування необхідно у випадках визначення придатності для подальшої роботи пристрою, наприклад при закінченні призначеного терміну експлуатації посудини, настанні терміну, встановленого нормативними документами. А також: при перевірці котельні на відповідність правилам пожежної безпеки, в разі аварії або при попаданні самого судини в несприятливу аварійну зону, у випадках невідповідності встановленим регламентам по експлуатації. Коли завищені дії навантажень або ці навантаження не передбачені конструкторськими документами проекту (наприклад, при перевищенні рівня тиску, температури, збільшена циклічність навантажень на пристрій), пристрій також оглядають. При втраті паспорта установки, а також на вимогу Державної служби промислової безпеки теж може знадобитися огляд. Діагностика тим більше необхідна при випадках виявлення пошкоджень та дефектів.
Стан оцінюється різними методами. Один з методів - візуальний контроль, при якому видно тільки великі і взагалі видимі дефекти, це можуть бути тріщини, корозія зміни форми деталей; іноді подібного огляду досить для прийняття рішення щодо подальшої лагодження та експлуатації установки. Наступний метод включає в себе інструментальну діагностику, при якій застосовуються спеціальні прилади і пристосування, а також інструменти. Після огляду описуються необхідні умови використання котла і котельні в цілому, даються точні рекомендації по необхідної лагодження.
Діагностування котла, як найважливішої частини будь-якої котельні установки, в свою чергу включає в себе перевірку придатності до роботи барабанів, труб поверхонь нагріву, трубопроводів, колекторів, арматури. Стан котла характеризується і оцінюється зносом і належною реалізацією функцій його роботи. Необхідно враховувати, що швидкість зносу різних деталей (барабанів, колекторів, арматури, трубопроводів і т. Д.) Не однакова і при, виконаної вчасно, заміні термін експлуатації котла можна значно збільшити.
Компанія «ЦукорЕнергоМонтаж» пропонує свої послуги з діагностування котелень . У нашій компанії працюють кваліфіковані фахівці з великим досвідом в сфері технічного c діагностування роботи котельних установок. Ми працюємо на професійному рівні, якісно і оперативно виконуючи поставлені завдання.

Паровий котел, обслуговування

Періодичність обслужіваніяпарового котла визначає постачальник, гарантуючи безопаснуюего роботу. Навіть агрегат високої надійності може поламатися раніше покладеного терміну, якщо:

 • малому тиску газу;
 • пріменяетсявода з поганим складом;
 • скаче напруга;

Важливо це попередити, предупредівпагубноевоздействіеусловій на котел.
До процесу обслужіваніядопускаютсянеобходімимузкопрофільним освітою. Адже для оточуючих експлуатація котла не повинна нести загрози. Наша команда обслужіваетустановкіпаровие, включаючи процеси:

 • налаштування пристрою;
 • консультації з експлуатації;
 • контролю всіх систем пристрої;
 • оцінки підсумків;

Важливо виявити обставини, що стали (або які стануть) джерелом поломки промислового котла.
Після, їх ліквідують і виробляють запуск. Крім запланованого періодичного контролю, слід наблюдатьза:

 • витратою води;
 • тиском палива, його температурою;
 • складом газів;
 • складом і тиском надходить в систему води;

Обслуговуємо котли на необхідному рівні, збільшуємо його віддачу і термін експлуатації. Маємо необхідні інструменти і вузькопрофільні обладнання. Роботи по обслуговуванню проводяться з мінімальними простоями в роботі котла.