Телефони:
(044) 583-48-50
(050) 695-76-28
(097) 596-15-66

Факс:
+38(044)239-06-79

Наша адреса:
08131, Україна, Київська область, Києво - Святошинський район
с. Софіївська - Борщагівка, вул. Горького 1А

"Алігатор" - це водогрійний котел-утилізатор нового покоління, який дозволяє вирішити дві світові проблеми - утилізації сміття на місці його утворення і отримання дешевої теплової енергії. Котел працює не тільки на традиційному паливі (вугілля, торф, дрова ...), а також і на нетрадиційному: горючі тверді побутові та промислові відходи (гума, пластмаса, шкіра, текстиль...).

КОТЕЛ "АЛІГАТОР" АНАЛОГІВ НЕ МАЄ!!!

  • ККД котла "АЛІГАТОР" - до 95%, що є найкращим показником на ринку;
  • автоматичне підтримання необхідного температурного режиму;
  • універсальний у плані використовуваного палива;
  • невибагливий в ремонті і не вимагає дорогого обслуговування
  • придбавши у нас обладнання, ви отримуєте все з одних рук, крім кінцевого продукту ми готові вам запропонувати монтаж, гарантійне і післягарантійне обслуговування;
  • наша продукція сертифікована в Україні;
  • вироблені нами котли економічно вигідні та безпечні;
  • наші вироби екологічно безпечні.
Водогрійний котел-утилізатор Алігатор 160 кВт

Це котел нового покоління, що працює за принципом газогенератора зворотного процесу, в реакторі якого при температурі 1000-1300°С і нестачі кисню відбувається термічне розкладання твердого палива на прості горючі газоподібні сполуки (піроліз). Отриманий синтез-газ надходить в пальник, де змішується з повітрям в кількості, достатній для повного окислення горючих речовин, і згорає в камері згоряння, виділяючи теплову енергію. Після камери згоряння розпечені гази з температурою близько 1600°С надходять у теплообмінник і охолоджуються до температури 160°С. В результаті такої технології спалювання отримуємо димові гази, вміст шкідливих речовин в яких не перевищує допустимих норм, а твердий залишок, який пройшов обробку високою температурою, можна використовувати як вторинну сировину.

Водогрійний котел-утилізатор Алігатор 40 кВт

Оригінальна конструкція котла дозволяє використовувати паливо будь-якої фракції, обмежене тільки розмірами завантажувальної камери, так як для завантаження твердого палива великих розмірів є верхній завантажувальний люк, через який можна завантажувати навіть цілі автомобільні шини відповідного діаметру. Конструкція вихрового пальника дозволяє спалювати отриманий синтез-газ з максимальним ККД до 95% і мінімальним вмістом шкідливих речовин у продуктах згоряння без застосування додаткового очищення. Нижня частина завантажувальної камери (реактор) футерована армованим вогнетривким бетоном, інша частина закрита тонкою гільзою з нержавіючої сталі, яка захищає обечайку від корозії та відкладення смол, що дозволяє спалювати паливо вологістю до 50% без істотного зниження ККД. У дверцятах камери згоряння встановлено оглядове вікно з вогнетривким керамічним склом, яке витримує температуру до 1100° С, і дозволяє спостерігати за процесом горіння синтез-газу без відкривання дверцят. З камери згоряння газоподібні продукти згоряння, проходячи через теплообмінник по жаровим трубам, віддаючи енергію теплоносія, що циркулює через котел, охолоджуються до температури ~ 160°С і видаляються в атмосферу через димову трубу.

Водогрійний котел-утилізатор Алігатор 25-98 кВт

Використання котла "Алігатор" для обігріву дає можливість одержувати дешеву теплову енергію, використовуючи в якості палива будь-які тверді вуглецеві речовини, такі як вугілля, дрова, торф, гума, пластмаса, текстиль, шкіра, харчові відходи...

Використовуючи в якості палива промислові і побутові відходи, отримуємо процес утилізації відходів практично безвідходним, так як речовини, що утворюються в результаті спалювання (метал, шлаки, попіл), проходять обробку високою температурою 1200-1600°, не містять заразних і шкідливих речовин, і можуть використовуватися як вторинна сировина.

Утилізуючи побутові відходи на місці їх утворення способом високотемпературного піролізу економимо кошти на придбання палива, а так само економляться кошти на їх вивезення та захоронення, тим самим зберігаємо природу.

Енергії, одержаної від спалювання відходів, вироблених мешканцями багатоквартирного будинку, вистачить для забезпечення мешканців будинку гарячою водою круглий рік за дуже низькою ціною.

СЕРТИФІКАТИ

Спалювання здійснюється методом високотемпературного піролізу, при якому відбувається повне згоряння палива з максимальним ККД і мінімальним вмістом шкідливих речовин у продуктах згоряння, що не перевищує допустимих норм, що підтверджується сертифікатом експертизи, виданим державним госпрозрахунковим підприємством - СЕРТИФІКАЦІЙНИЙ ВИПРОБУВАЛЬНИЙ ЦЕНТР ОПАЛЮВАЛЬНОГО ОБЛАДНАННЯ і висновком Державного підприємства «Науковий центр превентивної токсикології, харчової та хімічної безпеки імені академіка Л.І.Медведя Міністерства охорони здоров'я України».

Сертифікат на котли з теплопродуктивністю до 100 кВт

Сертифікат на котли з теплопродуктивністю до 100 кВт Сертифікат на котли з теплопродуктивністю до 100 кВт

Сертифікат на котли з теплопродуктивністю від 100 кВт до 3150 кВт

Сертифікат на котли з теплопродуктивністю від 100 до 3150 кВт Сертифікат на котли з теплопродуктивністю від 100 до 3150 кВт