Телефони:
(044) 583-48-50
(050) 695-76-28
(097) 596-15-66

Факс:
+38(044)239-06-79

Наша адреса:
08131, Україна, Київська область, Києво - Святошинський район
с. Софіївська - Борщагівка, вул. Горького 1А

«ЦукорЕнергоМонтаж» і її кваліфіковані фахівці спеціалізуються на монтажі котлів. Наша компанія успішно приймала участь у виконанні 170 проектів, і це тільки за останні 5 років! Маємо багатий досвід, працюємо якісно і з віддачею.

Монтаж котельного оборудования

Монтаж парових та водогрійних котлів всіх модифікацій

У наші дні встановлення парових та водогрійних котлів - це сучасний вдалий варіант як для економного центрального, індивідуального або промислового опалення у відповідності з усіма необхідними нормами.
Робота більшості промислових підприємств і організацій не уявляеться без котельного обладнання і, зокрема, такого пристрою як котел. Промисловість активно використовує пару в своїй роботі, зокрема для виготовлення матеріалів будівельного призначення, на виробничих лініях, електростанціях, в таких галузях як фармацевтична, деревообробна і у важкій промисловості. Централізоване парозабезпечення може спричинити досить великі витрати, якщо не вживати заходів по встановленню сучасного обладнання гідної якості або ремонту систем опалення, а саме, водогрійних і парових котлів, які як раз дуже добре справляються з вищепереліченими завданнями.
Але в той же час, котли відносяться до пристроїв підвищеної небезпеки і потребують грамотної їх установці, експлуатації, підтримці в належному хорошому стані. Підвищеної уваги до стану котлів, вимагають складні умови роботи котлів (параметри тиску на елементи і деталі системи пристрою котла, температура). Часто буває, що котельне обладнання не є серійним, в якомусь сенсі воно унікальне і в цьому полягає додаткова складність при монтажі промислових котлів та їх ремонті, коли він є необхідним. Тому так важливо, щоб установку обладнання проводили досвідчені кваліфіковані професіонали своєї справи.
Щоб обраний Вами котел працював справно тривалий час, важливо не тільки вибрати котел хорошої якості, але і провести його правильний і кваліфікований монтаж.
Монтаж котельного обладнання – це найважливіший етап підготовки котельні до функціонування і від його якості залежить, чи зможе котел працювати відповідно всіх його технічних характеристик і показників.
Компания «ЦукорЭнергоМонтаж» может дать гарантии того, что установленное нашими специалистами оборудование будет работать надежно и правильно. Монтаж водогрейных и паровых котлов требует особого внимания к безопасности, проверки норм и стандартов. Команда компании сможет провести соответствующие требованиям технические работы и взять на себя организованное руководство на время этих работ.
Компанія «ЦукорЕнергоМонтаж» може дати гарантії того, що встановлене нашими фахівцями обладнання буде працювати надійно і правильно. монтаж водогрійних і парових котлів вимагає особливої уваги до безпеки, перевірки норм і стандартів. Команда компанії зможе провести відповідні вимогам технічні роботи і взяти на себе організоване керівництво на час цих робіт.
Спочатку наші фахівці оглядають об'єкт і складають рекомендації по монтажу. Після під організаційно-технічним керівництвом, проводяться монтажні роботи, відповідно до прийнятих норм, стандартів. Дотримується суворий контроль якості всіх робіт. Ми також консультуємо Вас з питань експлуатації, обслуговування та подальшого функціонування котельного обладнання, після його монтажу. На етапі перегляду і підготовки до монтажу, працівники компанії «ЦукорЕнергоМонтаж» визначають план робіт, дає оцінку роботі, яку слід провести; складаються рекомендації щодо монтажу, для кожного конкретного котла. Фахівці також можуть дати раду з усунення неполадок і поліпшення якості монтажу, якщо він вже був до цього зроблений іншими організаціями.
Кваліфіковані фахівці компанії «ЦукорЕнергоМонтаж» уважно стежать за ходом виконання робіт на всіх її етапах, дотримуються всі технічні вимоги та правила.
Водогрійні котли, які нагрівають воду під тиском, найчастіше використовуються для теплопостачання в системах опалення та обігріві будинків, в тому числі і приватних, на виробничих цехах, в підсобних і господарських приміщеннях; також на ТЕЦ і різних котелень, з відмінною потужністю роботи. На ТЕЦ водогрійні котли використовуються в тих роботах, де відбуваються максимальні теплові навантаження. Вода нагрівається, спалюванням газоподібного, твердого або рідкого палива. Такі котли можуть бути досить мобільними і зручними в монтажі і при їх експлуатації. На сучасних ТЕЦ популярні пікові водогрійні котли. Також водогрійні котли можуть використовуватися в системах вентиляції і гарячому водопостачанні.
Теплопродуктивність і температурний режим, температура води на виході і на вході її в котел, тиск води - все це основні технічні характеристики водогрійних котлів.
Водогрійні котли бувають дизельні, твердосплавні, газомутні, також виготовляють і електричні водогрійні котли. Серед використовуваного для водогрійних котлів твердого палива зазвичай часто зустрічаються: дрова, вугілля, деревні відходи; а серед рідкого: мазут, дизельне паливо, пічне побутове. Також у вигляді палива може використовуватися природний газ. У своїх конструкціях котли теж відрізняються і можуть ділитися на газотрубні і водотрубні. Зустрічаються також водотрубні димогарні котли.
Щодо теплової потужності водогрійні котли бувають: малопотужні, середньоглибокі, великої потужності. Малопотужні котли необхідні для забезпечення індивідуального опалення та постачання гарячої води невеликих будинків, квартир, котеджів. Котли середньої потужності для реалізації опалення об'єктів комунального господарства. Устаткування великої потужності необхідно для організації централізованого теплозабезпечення міст і селищ.
Парові котли необхідні для виробництва перегрітої або насиченої пари. Вони застосовуються з енергією палива. Паливо спалюється в топці. Топка / топкова камера - спеціальний відсік котла, де відбувається спалювання палива.
Однак існують такі види котлів, в яких відсутні топкові камери, наприклад їх немає в котлах-утилізаторах. В таких котлах створення пари і підігрів води здійснюється через високу температуру газів, які з'являються під час технологічного процесу. Також можуть застосовуватися котли, що працюють за допомогою електричної енергії. Технологія роботи парових котлів полягає в циркуляції пари і води в барабанах і в трубній системі. Вода спочатку потрапить в верхній барабан, після чого спускається нижче в колекторі нижнього барабана. Все це відбувається під силою тяжіння. Вода перетворюється в пару через вплив температур, піднімається в верхній барабан, де відбувається розподіл пари на виробничі потреби і потреби, а також, при необхідності, для виробництва електрики. Що залишилась пара може здобувати рідкий стан і проходити повторні цикли. І так, вихідний продукт парового котла - насичена перегріта пара під тиском. Котли використовуються в системах опалення житлових та промислових будівель, вентиляції, гарячому водопостачанні, можуть також використовуватися для привода в дію турбогенератора електроенергії, в цехах ТЕЦ, хімічних, металургійних та інших промислових підприємств. У наші дні, також тривають роботи над поліпшенням моделей парових котлів для роботи на енергоблоках ТЕС, монтаж котлів тут відбувається на суперкритичні, сверхкритичні і докритичні параметри пари.
Розрахунок по продуктивності пари і її тиску - основна технологічна характеристика котлів. Для роботи котла на деревних відходах, в котел може встановлюватися топка Померанцева. Ця топка зазвичай розділена на дві складові спеціальної оребренной гратами, що дає збільшення теплового напруги топкового обсягу і обмежує втрату дрібних частинок деревини, а це, в свою чергу, підвищує ефективність всієї системи котельні. Для роботи котла на фрезерному торфі в систему монтується топка Шершньова. За свою роботу така топка характеризується як церкулярно-вихрова. При такій системі частки торфу згорають в своєрідному вихорі. А для роботи обладнання з природним газом і мазутом в котлі монтується стаціонарна камерна топка з фронтальними пальниками по характеристикам їх розташування.
При необхідності котли обладнуються необхідною арматурою, серед якої може бути: контрольно-вимірювальні прилади, необхідні заходи захисту, автоматизована система для повного управління технологічним процесом.
Як паливо може використовуватися більшість з відомого натурального палива: природний газ, відходи різних видів виробництва і походження. Якщо котел працює на твердому паливі, його оснащують різними шаровими і камерними топками. Щоб котел працював на кам'яному вугіллі або антрациті, його систему додатково оснащують напівмеханічною топкою, в якій знаходяться кілька пневмомеханических забрасивателей і решітки з колосниками поворотника.
Працівники компанії проводять швидкий і якісний монтаж, при необхідності ремонт, як водогрійних так і парових котлів всіх модифікацій.