Телефони:
(044) 583-48-50
(050) 695-76-28
(097) 596-15-66

Факс:
+38(044)239-06-79

Наша адреса:
08131, Україна, Київська область, Києво - Святошинський район
с. Софіївська - Борщагівка, вул. Горького 1А

Компанія «ЦукорЕнергоМонтаж» і її кваліфікована команда професіоналів спеціалізуються на проектуванні, зокрема на системі опалення. Тільки за останні 5 років наша компанія успішно виконала понад 170 проектів! Проекти виконуємо завжди якісно і в строк, працюємо з віддачею і індивідуально підходимо до кожного замовника.

Проектирование котельных, паровых и водогрейных котлов
Компанія «ЦукорЕнергоМонтаж» виконує наступні види проектно-конструкторських робіт, для замовників по всій Україні:
- проектування ТЕЦ;
- проектування котелень, які використовують альтернативні види палива;
- проектування парових та водогрійних котлів також на альтернативних видах палива. До альтернативних видів палива належать: тріска, палети, вугілля, лузга соняшнику;

Проектування котелень

Котельня - це споруда, де здійснюється нагрів робочої рідини-теплоносія, як правило це вода, необхідна для системи опалення та паропостачання. Котельні з'єднуються зі споживачами і опалювальними приміщеннями теплотрасою або паропроводом. Котельні використовуються при постачанні тепла і постачанні пара. Котельня може мати локальне значення, наприклад, в межах приватного будинку або кварталу. Зазвичай основною масою палива для котелень є природний газ - 52,5-58,5%, частка рідкого палива 12,5-15,5%, вугілля 26,5-27,5%.
Будь-яке сучасне будівництво, як і зведення багатоквартирних багатоповерхових будинків, дуже часто передбачає організацію і експлуатацію автономної котельні. У тепловому господарстві нашої країни зараз перебуває понад 100 010 котелень різного виду і призначення. Здебільшого з цих котелень є дрібні промислові та опалювальні автономні, які забезпечують приблизно 139 млн. Гігокалорій теплової енергії.
Але стан обладнання котелень найчастіше незадовільний і потребує реконструкції, заміни її основних агрегатів, деталей, частин. Під час роботи над проектом котельні наші кваліфіковані інженери проводять технічний і економічний аналіз для того, щоб визначити найкращий варіант реалізації системи опалення. Наші працівники надають обґрунтування вибору, проводять розрахунки і визначають, потрібне для реалізації проекту і виконання поставленого завдання, обладнання.
Зрозуміло, що котельня - це серце системи опалення. І саме тому якісне проектування є однією з найбільш пріоритетних завдань при будівництві великого промислового приміщення або цивільного об'єкта. У інженера не залишається права на помилку, так як це дуже серйозне завдання. З чого ж почати проектування нашого опалення? Перший етап проектування котельні - це, перш за все, - точний розрахунок потреб споживачів і опалювального приміщення, що є дуже важливим. А також, визначення виду і потужностей всього обладнання, яке може бути суто індивідуально. Це необхідно, тому що проекту, що ідеально підходить для кожного замовника не існує. Проектування котелень має обов'язково враховувати всі особливості будівлі та площі, які будуть опалюватися.
І так, відомо, що на процес проектування впливає багато чинників, особливостей і показників, до головних пунктів в першу чергу може відноситься розміщення конструкції. Конструкція, в свою чергу, може бути: вбудованою, або що стоїть окремо, прибудованою.Також котельні розрізняють за використанням теплоносія, бувають водогрійні та парові. І, залежно від кількості користувачів, вони ще можуть бути центральними і індивідуальними.
Користуючись перерахованими вище прикладами, можна зробити висновок: через те, що котельні установки різні і суттєво відрізняються, неможна створити один проект і застосовувати його у всіх випадках. Проектування котелень завжди вимагає індивідуального підходу до замовлення. Тому інженери «ЦукорЕнергоМонтаж» працюють з кожним своїм клієнтом індивідуально і розробляють схему проекту спеціально під кожного замовника і для його опалювальної системи. Процес проектування досить складний, він вимагає глибоких теоретичних, практичних знань, так як не існує заготовлених типових проектних рішень для певних типів об'єктів. Розробка кожного проекту виконується у відповідності до вимог законодавчих документів. Дотримання цих вимог, в свою чергу, дозволяє уберегтися від проблем під час взаємодії з контролюючими органами.
Проектування котелень важливий, відповідальний процес і від нього залежить ефективна і безпечна для всіх робота опалювальної системи, в перебігу її подальшої експлуатації, а також, роботи систем гарячого водопостачання, електропостачання та інших систем, які безпосередньо залежать від неї.
Фахівці «ЦукорЕнергоМонтаж» мають всі необхідні знання та вміння і навички для розробки хорошого і якісного проекту, індивідуально для кожного замовника і, звичайно, з урахуванням всіх законодавчих, нормативних та правових вимог
«ЦукорЕнергоМонтаж» пропонує для українських клієнтів проектування різних видів котелень. Всі роботи виконуються якісно і у встановлені терміни. Компанія надає професійні послуги клієнтам з усіх міст України, по всій території країни. Ми маємо багаторічний досвід роботи і сильну команду професіоналів, які добре знаються на своїй справі. Наша компанія має великий досвід і заслужений авторитет в даній сфері, виконує проектування котелень будь-якої складності.

Проектування парових та водогрійних котлів

Як відомо, парові котли, призначені для вироблення насиченого або нагрітого пара. Котли необхідні в системах опалення і в вентиляції, гарячому водопостачанні. Основною їх технічною характеристикою є розрахунок по продуктивності пара і його тиск. Технологія роботи парових котлів заснована на циркуляції пари і води в барабанах і в трубній системі. Вода потрапляє в верхній барабан, після, під силою тяжіння, спускається нижче по трубах в колектор нижнього барабана. Вода перетворюється в пару під впливом температури і по трубах піднімається в верхній барабан, вже там частина пари йде на виробничі потреби і / або виробництво електрики. Що залишилась пара набуває рідкий агрегатний стан і проходить повторні цикли. Вихідний продукт - це насичена або перегріта пара під тиском.
Водогрійні котли потрібні для нагріву води і використовуються як теплоносії в системах опалення, вентиляції та гарячого водопостачання. Основні технічні характеристики водогрійних котлів це: теплопродуктивність, температурний режим, температура води на виході і вході її в котел і тиск води. Виробляються котли, які працюють на різних видах палива. Серед використовуваного палива - тверде паливо: дрова, вугілля, деревні відходи; з рідкого виду палива використовуються: мазут, дизельне паливо, пічне побутове паливо. Також може використовуватися в якості палива і природний газ.

Проектування ТЕЦ

ТЕЦ або теплоелектроцентраль - це теплова електростанція, що виробляє електроенергію, яка є джерелом виробництва, також виробляє теплову енергію в централізованих системах теплопостачання та опалення. Продуктом є пар, гаряча вода, для забезпечення гарячого водопостачання та опалення будинків, житлових і промислових об'єктів.
Будівництво ТЕЦ і котелень, які працюють на біопаливі, а також загальна продуктивність електроенергії з біомаси, біопалива, в останні роки стрімко посилилась. Зараз у всьому світі працює вже більше 3100 біопаливних ТЕЦ і серед них близько 1550 знаходиться в Європі. Понад 1100 ТЕЦ запустилось в роботу протягом останніх 5 років. Найближчим часом у всьому світі запустять в роботу ще 9050 нових ТЕЦ, теплових електростанцій саме на біопаливі.

Причини стрімкого розвитку будівництва та експлуатації ТЕЦ, котелень і електростанцій досить багато:

  • це мінімізація залежності регіону від поставлення палива з інших областей і регіонів;
  • за рахунок використання дешевого біопалива з місцевих областей - зменшення собівартості енергії;
  • прагнення зменшити викиди шкідливих і небезпечних речовин в атмосферу;
  • знищення відходів і зниження обсягів біомаси, яка є неліквідною;
  • короткий термін окупності вкладень, від 1,6 до 4,2 років;

У наші дні саме технології будівництва ТЕЦ, електростанцій і котелень, які використовують в якості палива деревну тріску і тирсу дають можливість отримувати не тільки дешеву енергію високої якості, але також вирішують проблему позбавлення від відходів деревообробки, яка має значення в багатьох українських областях.
Компанія «ЦукорЕнергоМонтаж» здійснює проектування ТЕЦ по всій території України. В нашій організації працюють висококваліфіковані фахівці, володіючи багатим досвідом проектування, професійно беруться за роботу з проектування ТЕЦ.