Телефони:
(044) 583-48-50
(050) 695-76-28
(097) 596-15-66

Факс:
+38(044)239-06-79

Наша адреса:
08131, Україна, Київська область, Києво - Святошинський район
с. Софіївська - Борщагівка, вул. Горького 1А
Пуско-налагодження котельного обладнання

Для ефективної чітко, налагодженої і безпечної роботи котельного обладнання при оптимальному його навантаженні, наступним етапом після монтажу пристрою, виробляються правильні пусконалагоджувальні роботи. Перевірка і режімоналагоджувальні роботи необхідні також для виявлення можливих недоліків в роботі обладнання до початку його запуску. Важливою перевагою є те, що при проведенні пусконалагоджувальної роботи досягається мінімальна витрата палива, який не має негативного впливу на потужність продуктивності пристрою опалення і відповідно відбувається максимальне зниження фінансових витрат.
У рамках проведення робіт впроваджується цілий комплекс заходів: випробування, експериментальні і підготовчі роботи.
Необхідно розуміти наскільки пуско-наладка є відповідальним процесом, вимагає від виконавця експертних знань всієї специфіки різних котельних установок. Перед тим як приступити до роботи, фахівець оглядає приміщення для котельні, тут повинні бути відповідна, що відповідає вимогам, площа і освітлення, вентиляція та витяжка. Після перевіряється правильність складання за заводськими гідравлічним, електричним схемами; перевіряється наявність палива, димохід і його тяга, рівень тиску газу і газопровід, замірюються напруженість мережі і тільки після цього пристрій під'єднують до існуючих електромереж. При необхідності, також приєднують все насосне обладнання, а також датчики для управління котельним обладнанням. Додатково перевіряють пальниковий пристрій, а також налагодженість блокувального механізму, який автоматично спрацьовує при падінні тиску газу, перевіряється правильність роботи всіх запобіжних пристроїв.

Всі роботи проводяться професійними експертами, які мають необхідні нормативні дозволи на перевірку.
Етапи роботи:
- перевірка правильності монтажу;
- перевірка всієї системи пристрою, в тому числі на герметичність і заземлення;
- запуск, налаштування процесів горіння;
- перевірка, випробування і регулювання котла і його роботи у всіх режимах;
- проведення перевірок котельного обладнання;
- зняття показників з датчиків;
- складання актів робіт.

В кінці виконаних робіт, наші фахівці в обов'язковому порядку детально пояснюють, як користуватися котельною установкою, які заходи необхідні при експлуатації обладнання. Підсумком проведених налаштувань є надійна, стабільна і економна робота всієї системи і окремих пристроїв котельні установки.
Компанія «ЦукорЕнергоМонтаж» вже багато років працює в даній сфері і має багатий досвід пусконалагоджувальних робіт котельного обладнання.
Наші фахівці на відмінно і в швидкі терміни виконають поставлене перед ними завдання.