Телефони:
(044) 583-48-50
(050) 695-76-28
(097) 596-15-66

Факс:
+38(044)239-06-79

Наша адреса:
08131, Україна, Київська область, Києво - Святошинський район
с. Софіївська - Борщагівка, вул. Горького 1А

Наші висококваліфіковані фахівці якісно і в строк впораються з поставленими перед ними завданнями. Однією зі спеціалізацій компанії є виготовлення котельного обладнання. Ми маємо великий досвід, адже тільки за останніх 5 років, компанія «ЦукорЕнергоМонтаж» вже успішно провела роботи на 170 об'єктах

Изготовление котельного оборудования
Компанія «ЦукорЕнергоМонтаж» виготовляє котельне обладнання, а також надає ряд якісних послуг, серед яких:
- ремонт запчастин для парових та водогрійних котлів;
- ремонт та виготовлення поверхонь нагріву для парових та водогрійних котлів;
- ремонт котлів на альтернативних видах палива;
- ремонт посудин, що працюють під тиском;
- металоконструкції будь-якої категорії складності: ферми, каркаси, колони;
- паропроводи і технологічні трубопроводи;

Ремонт запчастин котлів парових та водогрійних

Котел - це саме той пристрій, без якого є неможливою робота більшості підприємств. Особливо це відноситься до компаній, які працюють в гірській, металургійній, хімічній, енергетичній галузях промисловості, де обійтися без котельного обладнання не можливо. Але треба розуміти, що в той же час котли являють собою об'єкти з підвищеної небезпеки і потребують постійної підтримки їх в хорошому стані. Складні умови роботи котла, до яких відносяться параметри тиску на елементи і пристрої котла, температура, все це вимагає підвищеної уваги до стану, в якому вони знаходяться. Найчастіше виробництво котельного обладнання не є серійним, в деякому роді воно унікальне - в цьому полягає додаткова складність грамотного ремонту промислових котлів.
Парові промислові котлиможуть використовуватися для запуску в дію турбогенератора електроенергії, обігріву осель, гарячого водопостачання будинків, для теплових електростанцій, в цехах ТЕЦ хімічних, металургійних та інших промислових підприємствах.
Водогрійні котли також використовуються для опалення та гарячого водопостачання, на виробничих цехах, в підсобних і господарських будівлях. Принцип роботи майже такий же, як і у парових котлів. Різниця тільки в тому, що теплоносій тут вже не пар, а вода, тому в конструкції такого котла відсутній пароперегреватель. Котли цього виду необхідні для нагрівання води, обігріву і водопостачання будинків, як житлових так і виробничих. Вода нагрівається шляхом спалювання газоподібного, рідкого або твердого палива. Такі котли можуть бути досить мобільні і зручні як в монтажі, так і у використанні.
Необхідно стежити за роботою котлів, всіх його складових і деталей, при необхідності, дуже важливо вчасно провести ремонт. Не можна нехтувати дотриманням правильного температурного і водно-хімічного режимів роботи котлів, можуть з'явитися тріщини на робочих поверхнях котла, і все це почне текти. Але навіть якщо така ситуація вже має місце, це не означає, що котел обов'язково потрібно замінити - його можна полагодити. Можливо провести усунення течії в трубній дошці, в топці, встановити заглушку. Також можна повністю замінити трубні дошки і димогарні труби, а також інші конструктивні елементи котла.
Ремонт вирішує ряд проблем, пов'язаних з роботою котла, серед яких: порушення температурного графіка подачі тепла, висока собівартість виробництва тепла, невідповідність безпечним нормам і вимогам експлуатації, які можуть пред'явити контролюючі організації.
Якісний професійний ремонт під силу нашій сильній команді, ми займаємося ремонтом всіх видів водогрійних і парових котлів. В арсеналі компанії «ЦукорЕнергоМонтаж» якісні інструменти і висококваліфіковані фахівці. Ми можемо гарантувати ремонт на високому рівні і за короткі терміни.

Ремонт і виготовлення поверхонь нагріву для парових та водогрійних котлів.

. Ремонт котлів на альтернативних видах палива.

Поверхня нагріву - це частина котла, де обігрівається середовище, а може бути це пара, вода, повітря отримують тепло; до них також відносяться всі труби, камери, колектори, інші розмежовують елементи, опори і кріплення.
Перед ремонтом поверхню і всі її деталі надлежат ретельному огляду фахівців: барабани, колектори, внутрібарабанні системи, кіпятільні труби, екранні труби. Дивляться також стан виступаючих кінців труб, ступінь зносу внутрібарабанних систем, міцність деталей і кріплень, наявність тріщин і дефектів, відкладення солей.
Ремонт включає в себе усунення дефектів і пошкоджень, що досягається шляхом заміни окремих ділянок труб, змійовиків, частини або повної поверхні нагрівання. Видалення дефектів і пошкоджень проводитися газовим різанням або механічним способом. При ремонті поверхні нагрівання застосовуються необхідні заходи по консервації поверхонь котла, калориферів, перевіряються зазори між обмурівкою, елементами поверхні котла, ущільнюється газовий тракт, усуваються місця присоса повітря в обмуровке і обшивці. А також ремонтуються канали для охолодження балок. Одним з важливих моментів ремонту, є правильне застосування матеріалів для поверхонь нагріву котла. Також може проводитися обдування і обмивання котла, з метою видалення забруднень з поверхні. Під час ремонту відбувається візуальний огляд труб поверхонь нагріву, з метою виявлення труб, що мають високий ступінь деформації, корозії, велика кількість тріщин, еоловий знос, неприпустиму овальність та інше.
При ремонті поверхонь нагріву також можуть зустрічатися наступні проблеми: деформація екранних труб, змійовиків, пароперегрівача, здуття труб, тріщини, порушення щільності з'єднань, нещільність стиків, механічне пошкодження труб, корозія, защемлення барабанів, колекторів труб. Труби, які мають роздуття можуть замінятися цілком або видаляється пошкоджена ділянка і вварюють нову, деформовані труби складаються з легованої сталі, зазвичай теж не рихтують, а замінюють. Найбільш часті пошкодження кіпятільних труб: тріщини, роз'їдання, знос і інше. При ремонті труб може застосовуватися газове або ручне електродугове зварювання.
І так, в обсяг робіт при ремонті входить рихтування труб, ремонт опір, підвісок, кріплень, заміна або ремонт захисних пристроїв, промивка змійовиків в пароперегрівачі; усуваються дефектні зварні стики, проводиться приварка до труб ребер, плавників, інших деталей, виконується ошиповка труб. Провислий, деформований змійовик вирівнюють регулюванням довжини підвісок, відновленням стійок, гребінок, хомутів.
При виготовленні поверхонь нагріву для котлів, використовуються деталі і частини згідно ДСТУ. При проектуванні і виготовленні допоміжного обладнання одним з найважливіших умов забезпечення надійності є вибір металів і сплавів. Компанія «ЦукорЕнергоМонтаж» завжди враховує співвідношення металів, щоб уникнути появи технологічних тріщин на поверхнях, а також розшарування металу. Дотримання якості допоможе уникнути поздовжніх розривів труб. Для виробництва та ремонту нами обираються труби згідно ДСТУ, сертифіковані і мають дані випробувань і хімічних аналізів. Компанія виготовляє різні за конструкцією нагрівальні прилади.
Компанія «ЦукорЕнергоМонтаж» і її кваліфікована робоча команда ремонтує коли, також працюють і на альтернативних видах палива.
Як відомо, ремонт та виготовлення даного типу обладнання, в обов'язковому порядку, має здійснюватися професіоналами, адже це вимагає широких знань в даній сфері. «ЦукорЕнрегомонтаж» - компанія з багатим досвідом виготовлення та ремонту поверхонь нагріву котлів, якісно надасть Вам допомогу в цій справі.

Ремонт сосудів, що працюють під тиском

Сосудами, які працюють під високим тиском, є: масловіддільники, ресивери, проміжні судини і випарники; судини - це герметично закриті ємності для теплових і хімічних процесів. Всі вони, у відповідності з нормами, підлягають зовнішньому та внутрішньому огляду, гідравлічного випробування. Ремонт може містити в собі усунення витоку аміаку у фланцевих з'єднаннях трубопроводів, перевіряють стан мірних стекол. При необхідності, мерине скла замінюють, перезалівають клапани бабітом, шліфують шпинделі, набивають сальники роз'єднувальних вентилів. Зварка виявлених при роботі тріщин і свищів, накладки на пошкоджені корозією місця, є трудомісткою і відповідальною роботою. Посудини, що працюють під тиском, вважаються об'єктами підвищеної небезпеки, тому для їх якісного ремонту, використовуються тільки сертифіковані матеріали, що задовільняють вимогам матеріалів. До ремонту з застосування звараки і контролю ремонту, також, пред'являються підвищені вимоги, в ньому беруть участь тільки кваліфіковані професіонали. «ЦукорЕнергомонтаж» має всі необхідні документи і великий досвід для роботи з судинами, що знаходяться під високим тиском.

Металоконструкції будь-якої категорії складності: ферми, каркаси, колони

Одним з напрямків діяльності компанії «ЦукорЕнергомонтаж» є виготовлення металоконструкцій будь-якої категорії складності: ферми, каркаси, колони. Виготовлення виконується як за типовими так за індивідуальним проектом для замовників по всій території України. На всіх етапах виробництва наша компанія здійснює якісний контроль. Наші фахівці виготовляють металоконструкції будь-якої складності.
Металоконструкція - це завжди найважливіший несучий елемент будівлі, свого роду скелет споруди, безпека якого залежить від якості установки. Наша компанія виготовляє міцні і стійкі до різних факторів, які мають тривалий термін служби, металоконструкції; а наші досвідчені працівники виконують зварювання різної складності. Збірка проводиться з суворим виконанням нормативних правил. Окрема увага приділяється забарвленням, антикорозійнї обробці. Конструкції виготовлені компанією «ЦукорЕнергомонтаж» міцні і можуть служити дуже тривалий час. Команда досвідчених кваліфікованих фахівців гарантує високу якість виробництва.

Паропроводи і технологічні трубопроводи

Технологічним трубопроводам і паропроводам доводиться працювати в різних умовах, перебуваючи під впливом тисків і високих температур, які піддають їх корозії, охолодженню і нагріванню.
Технологія виготовлення та ремонту трубопроводів передбачає точні методи у відповідністі з усіма стандартами, використовує електричну і газову систему зварювання. Ремонту може передувати чистка, після зношені ділянки замінюються новими, дефектні зварні стики видаляються, а замість них вварюють нові.
Особливістю виготовлення є те, що даний конструктивний елемент несе на собі дуже високе навантаження. Тому і вимоги до ступеня безпеки повинні бути на належному рівні. Використання якісних матеріалів у виробництві необхідність при виготовленні паропроводів і технологічних трубопроводів. Серед деталей трубопроводів: відводи, трійники, переходи, заглушки, фланці. Для їх виготовлення використовують вуглецеві, кремнемарганцеві, хромомолібденові і аустентітні сталі.
Сталеві труби мають найширше розповсюдження при виготовленні технологічних трубопроводів. Їх можуть виготовляти безшовним, звареними з вуглецевих, низьколегованих сталей.
Виготовлення паропроводів і технологічних трубопроводів являє собою складний процес, з яким під силу впоратися команді фахівців компанії «ЦукорЕнергомонтаж».